Festivāla atklāšanas vakara ballīte ar Radio Naba DJ SairaM

DJ SAIRAM, īstajā vārdā Māris Skuja, jau teju 17 gadus ir aktīvs Latvijas elektroniskās deju mūzikas skatuves dīdžejs un pārsvarā spēlē leknu jungle, smagnēju dubstep vai arī dažādus VA kolekcijas vinila ierakstus.

Baumo, ka savulaik dziļā bērnībā SAIRAM laukos pie vecvecākiem esot krietni pabojājis plašu kolekciju, tās griežot uz grīdas un dziedot līdzi, tādēļ droši var teikt, ka interese par vinilu radās jau ‘no bērna kājas’ – tai sekoja pamatskolas klases vakari, skolas radiomezgls, Ventspils Augstskolas studentu diskotēkas, dažnedažādas kotlešballes un sporta svētki, kāzas un citādi grūstiņi.

Ventspilī pēc pēdējo Daba.info rīkoto reivu apmeklēšanas radās aktīva interese par elektronisko mūziku, jo īpaši par tobrīd populārajiem neurofunk un drumfunk stiliem. 2005. gadā SAIRAM nonāk Rīgā, iegādājas plašu aparātus un sākas ceļojumu vinila pasaulē.

SAIRAM ir piedalījies arī dažādos Latvijas mūzikas festivālos – Labadaba, Zvērāfest, Sintētiskā Sircapziņa, Shinecafe, Tune up Your Summer, Underfestival, arīdzan uzspēlējis festivālā ‘Komēta’. Šad tad uzstājas arī tuvajās ārzemēs. Lietuvā - Tundra, Revolution festival, Klaipeda Sound Festival u.c., Igaunijā līdz šim pārsvarā manīts izklaides vietās – Kolm, Suhkrumoll u.c.

Bieži vien ir tradicionāli norādīt, ar ko dīdžejs ir uzstājies ‘kopā uz vienas skatuves’ – tad nu turpinājumā īss uzskaitījums: Scuba, Occult, Radikal Guru, Egoless, Congo Natty, Remarc, Dj K, Jacky Murda, Top Cat, D.I.S., Aries, J-Man, J-Lighta, Dr Jahngle, Osh Kosh, Crumble, Chris Inperspective, Dillinja, Paradox, Ray Keith u.c.

https://www.facebook.com/DjSairaM

https://www.mixcloud.com/SairaM/